Uwaga nastąpi zmiana cen ! /13.02.2018

Z dniem 15.02.2018 nastąpi zmiana cen bloczków i płytek produkcji Prefabed Bielsko-Biała.Cenniki będą opublikowane na stronie  internetowej.


Zapraszamy na stonę facebooka- Prefabed Bielsko-Biała. /02.11.2017

Serdecznie zapraszamy na stronę https://www.facebook.com/Prefabed

Znajdziecie na niej  zdjęcia z najnowszych  inwestycji wybudowanych z naszych bloczków, oraz wiele  innych ciekawych informacji.

Zapraszamy !!


Zmiana cen palet. /31.10.2017

Od 15.02.2018r. nastapi zmiana ceny palety, która kosztować będzie 17 zł za sztukę +VAT.


Współpraca-transport. /05.09.2017

Uwaga!

Zapraszamy rzetelnych przewoźników do nawiązania współpracy na terenie całej Polski z naszą firmą  w zakresie  transportów drogowych na terenie Śląska, Dolnośląskiego oraz Małopolski. 

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy na adres: piotr.staszko@prefabed.bielsko.pl

 


Uwaga -konieczność awizowania aut /16.08.2017

Z uwagi na  bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami,  pomimo wykorzystania  wszystkich mocy produkcyjnych, prosi się o wcześniejsze awizowanie aut i nie wysyłanie samachodów bez przesłania  potwierdzenia odbioru  towaru przez  pracowników firmy  Prefabed Sp.z.o.o. W  przypadku braku potwierdzenia  awizowania samochodów, mogą  one zostać odesłane bez towaru.W razie jakichkowliek pytan prosimy o  kontakt z  Działem Handlowym.

Za utrudnienia przepraszamy!


Nawiążemy współpracę /15.01.2016

Firma Prefabet Bielsko-Biała dysponuje wolnymi możliwościami technicznymi – posiadamy teren przemysłowy do zainwestowania, suwnice, bocznice kolejową, 600 m2 powierzchni magazynowej zakrytej oraz jesteśmy gotowi wybudować hale przemysłowo-produkcyjną. W związku z tym poszukujemy podmiotu, który zainteresowany jest działalnością produkcyjną, a nie dysponuje takimi możliwościami.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: piotr.staszko@prefabed.bielsko.pl